Noc tuleních pásů

9. března 2022

Noc tuleních pásů

Nejznámější a nejoblíbenější závod ve skialpinismu se blíží! Již příští víkend se v Peci pod Sněžkou sejdou nadšenci skialpinismu, aby si poměřili síly na trati a zhodnotili letošní sezónu na skvělé afterparty.

Dlouhé dny, teplejší počasí, kvalitní podmínky, rozdýchané plíce a skvělá atmosféra to je NOC TULENÍCH PÁSŮ.

Jako jeden z hlavních partnerů závodu, bychom vás rádi informovali o konání této oblíbené akce, a pozvali vás na víkend do Krkonoš užít si ještě možnosti skvělého lyžování.

Změnou termínu se uvolnila startovní místa, která je teď možné znovu obsadit, tak se neváhejte registrovat.

Jedná se o závod dvojic ve třech kategoriích: Muži, Ženy a Mix (smíšené dvojice)

Závod se koná v sobotu 19. března v Peci pod Sněžkou. 

Prezentace bude probíhat od 12:00 do 15:00 hod v Musicbaru Klondike.

V 16:45 hod proběhne slavnostní průvod pod sjezdovkou Javor a závod samotný odstartuje v 17:00 hod hromadným startem všech závodníků najednou z parkoviště u Kapličky. Startuje se s lyžemi na batohu. Každý účastník musí vystartovat i dokončit závod s níže uvedenou povinnou výbavou!

Abyste se na trati neztratili, bude značena červenými blikačkami a fábory, na potřebných místech budou navigovat šipky a pořadatelé.

Jako zázemí pro závodníky a jejich doprovod bude sloužit Musicbar Klondike, kde bude probíhat také výdej startovních čísel a vyhlášení výsledků. Pozor zázemí neposkytuje hlídanou úschovu věcí ani lyží, každý závodník si odpovídá za vlastní výbavu sám.

Více informací naleznete na stránkách https://www.noctulenichpasu.cz/


← Zpět na seznam článků