ALPEN ADAPT: cepíny a mačky pro jakýkoli výstup

10. ledna 2022

ALPEN ADAPT: cepíny a mačky pro jakýkoli výstup

Mnozí z nás se vydávají do hor, aby přijali nové výzvy a vyzkoušeli rozmanitý terén; obojí se odvíjí od měnících se ročních období, cílů, které si stanovujeme a šancí, které uchopíme: představujeme vám ALPEN ADAPT systém.

Petzl vyrábí speciální vybavení s vlastnostmi, jaké pro vaše dobrodružství potřebujete. A co více, nabízí modulární ekonomické řešení pro univerzální horolezce, kteří potřebují mačky a cepíny na všechny horolezecké činnosti.


Lezení v ledu

Těm, kdo používají technické cepíny a mačky Petzl, poskytuje ALPEN ADAPT modulární systém pro snadnou kombinaci různých dílů potřebných pro různé aktivity v horách. Snadno vyměňte hrot cepínu, když se potřebujete přesunout z vysokohorského terénu na led nebo do mixů. 

Můžete také měnit příslušenství tak, abyste zbraně odlehčili, nebo naopak přidali další funkční prvky pro různé typy terénu. Pokud jde o mačky, můžete měnit přední díly tak, aby lépe vyhovovaly ledovcové turistice, technickému alpinismu nebo lezení v ledu. 

Také můžete měnit systém vázání tak, aby vyhovovalo přístupové obuvi nebo alpinistickým botám; můžete dokonce měnit zadní díl za účelem snížení hmotnosti, nebo zvýšení odolnosti.

Vlastnit speciální cepíny a mačky pro každý typ terénu již není podmínkou – vše, co potřebujete, je několik základních doplňků, díky kterým si přizpůsobíte vaše cepíny a mačky pro aktivitu, kterou chcete vyzkoušet. ALPEN ADAPT je praktické a ekonomické řešení pro přizpůsobení vašeho vybavení jakémukoli dobrodružství v horách!

Prohlédněte si brožury, které znázorňují modelové řady našich cepínů a maček (stoupacích želez) a možnosti jejich úprav:


Kompletní nabídku cepínů a maček (stoupacích želez) naleznete v našem produktovém katalogu.

← Zpět na seznam článků