4x Thermarest po celý rok

1. prosince 2022

4x Thermarest po celý rok

S dobře vybranými kousky bude váš spací systém připraven na dobrodružství v každém ročním období. Vytvořili jsme celoroční spací systém pomocí našich čtyř oblíbených produktů značky Thermarest (karimatky, spací pytel, přikrývka).

DOPORUČUJEME PRO PODZIM

Stále nám dle kalendáře vládne podzim a klesající teploty vyžadují více tepla, je na čase nachystat spolehlivý péřový spacák. Zvažte rovněž přidání pěnové podložky pro zvýšení izolace od země.

 • Pěnová spací podložka

ZLite SOL (R-Value 2.0)

 • Spací podložka s R-Value 2.0 nebo vyšší

NeoAir XLite (R-Value 4.2)

 • Spací pytel

Questar 20F/-6C

Polštář

Stuff Sack

DOPORUČUJEME PRO ZIMU

Zimní kempování znamená, že je čas nést větší váhu, abyste zůstali v teple díky vrstvení spacích podložek a přidáním přikrývky přes spací pytel. Pokud učiníte správně, bude těžké ráno opustit váš útulný stan.

 • Pěnová spací podložka

ZLite SOL (R-Value 2.0)

 • Spací podložka s R-Value 2.0 nebo vyšší

NeoAir XLite (R-Value 4.2)

 • Spací pytel

Questar 20F/-6C

 • Přikrývka na spaní

Corus 32F/0C

Polštář
Air Head Down Pillow

DOPORUČUJEME PRO JARO

Navzdory příslibu oteplování krajiny, déšť sníh a chladné počasí přetrvávají. Můžete být připraveni a odlehčit si tím, že jednoduše necháte podložku navíc doma.

 • Spací podložka s R-Value 2.0 nebo vyšší

NeoAir XLite (R-Value 4.2)

 • Spací pytel

Questar 20F/-6C

 • Přikrývka na spaní

Corus 32F/0C


Polštář
Air Head Lite

DOPORUČUJEME PRO LÉTO

Letní spací systém pro letní noci vám poskytne flexibilitu v možnosti snížení hmotnosti vybavení. Přikrývka nabízí efektivní prodyšnost a karimatka NeoAir poskytuje dostatek izolace od země a velké pohodlí.

 • Spací podložka s R-Value 2.0 nebo vyšší

NeoAir XLite (R-Value 4.2)

 • Přikrývka na spaní

Corus 32F/0C


Polštář
Air Head


Thermarest Z Lite SOL
Kompaktní pěnová karimatka - letní

Stále nejoblíbenější ultralehká karimatka.
Z Lite karimatky jsou nejlehčí pěnové karimatky. Jak Z Lite SOL, tak Z Lite se vyznačují kompaktním tvarem a prohlubněmi s hliníkovým zátěrem, které zadržují teplý vzduch. ThermaCapture pomáhá zachytávat teplo a zvyšuje jej téměř o 20%.
Z Lite/ SOL karimatky jsou měkčí na povrchu, aby přivodily maximální pohodlí a tvrdší ze spodu, aby byly, co nejvíce odolné.
Kamkoliv je vaše cesta naplánována, Z Lite/SOL je tou pravou volbou pokud s sebou chcete mít ultralehké, hřejivé, odolné pohodlí.


Thermarest NeoAir XLite
Nafukovací karimatka - třísezónní
Nafukovací karimatka NeoAir XLite nabízí minimální velikost ve sbaleném stavu a maximální pohodlí, když je rozbalená. Určitě potěší všechny milovníky cestování nalehko. Nepřekonatelná technologie Triangular Core Matrix poskytuje nejlepší poměr tepelné izolace a hmotnosti v kategorii konstrukcí nafukovacích matrací. Tloušťka 6,4 cm zajišťuje uživateli vynikající stabilitu a pohodlí při spaní. Kompaktní karimatka se může pochlubit hodnotou koeficientu tepelné izolace R-value 4,2, což umožňuje uživatelům pohodlně tábořit po většinu roku. XLite se vyrábí v několika velikostech, aby uspokojila všechny uživatele podle jejich potřeb. Novinkou je vysoce účinný ventil WingLock, který umožňuje nafouknout matraci třikrát rychleji díky rozšířenému otvoru a jednosměrnému ventilu se zpětnou blokací.
Součástí karimatky je nafukovací vak, kompresní obal a opravná sada.

Thermarest Questar 20F/-6C
Péřový spací pytel vhodný pro třísezónní používání

Pokud potřebujete komfortní péřový spací pytel pro třísezonní použití, je Questar 20F/-6C nejlepší volbou. Odnímatelné strečové popruhy na uchycení spacího pytle ke karimatce, zajišťují teplo tam, kde ho nejvíce potřebujete. Konstrukce spacáku je přizpůsobena zimním podmínkám, poskytuje prostor pro otáčení a zároveň i potřebné teplo. Spací pytel je naplněn impregnovaným peřím, vnější materiál má voděodolnou úpravu DWR. Vyrábí se ve třech velikostech a je navržen tak, aby vyhovoval jak mužům, tak ženám.
Součást balení je kompresní a skladovací vak.


Thermarest Corus 32F/0C
Péřová, lehká, dobře sbalitelná přikrývka vhodná na třísezónní používání

Péřová deka vhodná na třísezónní používání je všestranná díky vyváženému poměru mezi teplem a funkčností. Odnímatelné strečové popruhy na uchycení deky ke karimatce, zajišťují teplo tam, kde ho nejvíce potřebujete. Konstrukce je přizpůsobena chladným podmínkám, poskytuje prostor pro otáčení a zároveň i potřebné teplo. Je naplněna impregnovaným peřím a vnější materiál má voděodolnou úpravu DWR. Vyrábí se ve dvou velikostech.
Součást balení je kompresní a skladovací vak.

← Zpět na seznam článků